XXVIII Relaks z Wędką - Dębce 2026         

Wczoraj uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gryfinie brali udział w zawodach „XXVIII Relaks z Wędką - 2026”, które odbyły się w Dębcach!  Rywalizacja była zacięta, a pogoda i humory dopisały.
Naszą placówkę dumnie wspierała Pani Wanda Kmieciak – Przewodnicząca Koła PSONI w Gryfinie.
Dziękujemy wszystkim za świetną sportową atmosferę i do zobaczenia na kolejnych zawodach!