XIII Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Osób z Niepełnosprawnościami w Policach
TRZY RAZY Z RZĘDU W FINALE!
Tak, dobrze czytacie! Nasza niezłomna drużyna z WTZ Gryfino po raz trzeci z rzędu zameldowała się w wielkim finale! To niesamowity wyczyn, który potwierdza, że nasi chłopcy to absolutna czołówka!
Dzisiaj walczyliśmy na XIII Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Osób z Niepełnosprawnościami w Policach. Po pięknej, zaciętej i pełnej pasji grze z dumą przywozimy do domu tytuł Wicemistrzów i puchar za II miejsce! Tarło się boisko, emocje sięgały zenitu, a serce, jakie drużyna zostawiła na murawie, jest po prostu nie do opisania.
Trzeci finał z rzędu to dowód na to, że ciężka praca i zgrany zespół potrafią czynić cuda. Wielkie brawa dla naszych wicemistrzów!