Spektakl "O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach" w SP3

 

      Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na ten wyjątkowy spektakl. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego niezwykłego wydarzenia. To było naprawdę wyjątkowe przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.