Zadanie współfinansowane ze środków                                       Zadanie współfinansowane ze środków   

                                    Urzędu Miasta i Gminy Gryfino                                                       Powiatu Gryfińskiego

      

 

                     Spotkanie Świąteczne - Jasełka

     

16 grudnia 2022 r. spotkaliśmy się w Gryfińskim Domu Kultury na uroczystości „Spotkanie Świąteczne – Jasełka”, które zorganizowaliśmy dla naszych przyjaciół.
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Starosty Gryfińskiego i Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino.
W programie zaplanowano Jasełka wykonane przez uczestników i pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Gryfinie oraz przez zaproszonych gości – uczennice Szkoły Muzycznej I stopnia w Gryfinie i przedszkolaki z grupy „Żabki” Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pszczółki Mai w Gryfinie.
Aby tradycji stało się zadość, zaplanowano również tradycyjny świąteczny poczęstunek dla przybyłych gości, który został dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego i Gminy Gryfino.
W wydarzeniu wzięło udział około 150 osób, w tym przedstawiciele lokalnych władz, na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy Gryfino Mieczysławem Sawarynem oraz Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego Elżbietą Lorenowicz-Bień, a także goście z zaprzyjaźnionych placówek a także rodziny uczestników placówek PSONI.